Gabinet odnowy biologicznej

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty
GABINETU ODNOWY BIOLOGICZNEJ,

który mieści się w budynku krytej pływalni
przy ul. Ingardena 4.

Jesteśmy już na facebooku

Spokojnych, rodzinnych i radosnych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym
Nowym Roku 2017
Wszystkim Studentom, Pracownikom oraz Klientom

życzy

Dyrekcja Centrum Sportu i Rekreacji

Szanowni Klienci!
gabinet odnowy biologicznej będzie nieczynny w dniach

24 - 26.12.2016 r. oraz 31.12.2016 r., 1.01.2017 r.
oraz 6.01.2017 r.

Za utrudnienia przepraszamy

ZIMOWE SZALEŃSTWO W CSIR

PAKIET I

Aqua Porin Ultra Effect
Specjalistyczny zabieg na rozpoczynający się sezon zimowy .
Nasz zintensyfikowany program podwójnego nawilżania skóry sprawi, że Twoja twarz olśni na nowo. Bogaty skład nawilżający uchroni i przygotuję skórę na nadchodzące wahania temperatury oraz nieprzyjazne warunki atmosferyczne.

Dodatkowo w ramach pakietu wykonamy Masaż Gorącymi Wulkanicznymi Kamieniami, który wprowadzi Cię w poczucie głębokiego relaksu, spokoju ducha oraz uwolni od stresu dnia codziennego.

Czas trwania : 120 min
Cena pakietu : 165,-

PAKIET II

Zabieg Rozgrzewająco- Relaksacyjny na Ciało „GINGER”
Zimą bardziej niż zwykle narażeni jesteśmy na oddziaływanie ujemnej temperatury i niespodzianek pogodowych niesprzyjających naszej urodzie i dobremu samopoczuciu. Dlatego na ten okres polecamy tzw. "ciepłe zabiegi", które rozgrzeją w zimne dni.

Dodatkowo by kompleksowo zadbać o nasze ciało wykonamy Masaż Relaksacyjny Twarzy - masowanie twarzy to nie tylko doskonały sposób na rozluźnienie po ciężkim dniu, ale także metoda na zachowanie młodości. Dzięki masażowi twarzy nasza skóra wygląda gładko i promiennie, a zmarszczki są wygładzone.

Czas trwania : 90 min
Cena pakietu : 160,-

PAKIET III

Masaż Gorącymi Kamieniami
Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego ciała i zestresowanego umysłu. Dlatego ciepłe kamienie, które zostają położone w miejscu czakry, a następnie przesunięte wzdłuż meridianów sprawiają, że w organizmie dochodzi do odblokowania przepływu energii. Naprzemiennie z ruchami masażu kamieniami stosuje się elementy masażu manualnego, który potęguje relaksujące odczucia. Gwarantujemy, że po chwilach spędzonych w Naszym gabinecie pozytywny nastrój nie opuści Cię przez długi czas!

Dodatkowo wykonamy Zabieg Nawilżająco-Regenerujący na Dłonie „Dotyk Jedwabiu”. Idealny zabieg na okres zimowy, w którym nasze dłonie narażone są na bardzo nieprzyjazne warunki atmosferyczne takie jak :słońce, wiatr i mróz. Zabieg intensywnie regeneruje i pielęgnuje skórę dłoni. Zapobiega pękaniu naskórka, usuwa suchość skóry, nawilża oraz uelastycznia skórę dłoni.

Czas trwania : 90 min
Cena pakietu : 120,-

PAKIET IV

Masaż Relaksacyjny Ciepłą Czekoladą
Masaż czekoladą to prawdziwa uczta dla ciała, umysłu i duszy.
Dzięki wydzielaniu podczas masażu endorfin (hormonów szczęścia) czujemy zadowolenie, czekolada działa jak afrodyzjak, pobudza nasze zmysły. Zapach uwalniający się podczas masażu działa przeciwdepresyjne, stymuluje uczucie zadowolenia. Masaż ten działa odmładzająco, poprawia koloryt skóry, jest bardzo pomocny w zwalczaniu cellulitu. Przyczynia się do odprężenia zarówno psychicznego jak i fizycznego, rozjaśnia umysł.

Czas trwania : 30 min                     Czas trwania : 60 min
Cena : 50,-                                       Cena : 80,-

Nowość !

Terapia kobiet w ciąży -
jest to specjalny rodzaj terapii dobrany do potrzeb kobiety ciężarnej. Pomaga zlikwidować lub złagodzić najczęstsze dolegliwości towarzyszące kobietą w ciąży takie jak:

• bóle kręgosłupa – zwłaszcza odcinka lędźwiowego
  • wzmożone napięcie w obrębie mięśni szyi oraz barków
  • bóle promieniujące wzdłuż kończyny dolnej
  • bóle w obrębie miednicy
  • obrzęki rąk i nóg
  • ból w obrębie stawów kolanowych i biodrowych

Cena 1 zabiegu - 80 zł. (60 min.)

Klient może dokonywać rezerwacji zabiegów:

• osobiście w recepcji krytej pływalni,
  • telefonicznie /12 662-66-51 lub 12 662-65-93/

Rezerwację można odwołać najpóźniej na 2 godziny przed rozpoczęciem zabiegu, a poranne zabiegi do godziny 19 dnia poprzedniego.